centrumkadr | e-blogi.pl
_blog centrumkadr
Płace w firmie 2014-06-27

Płace w firmie to trudny temat gdyż na pracownikach, którzy prowadzą kadry  i płace ciąży duża odpowiedzialność. Dlatego też w małych firmach wykorzystuje się możliwość jaką jest outsourcing płac. Jest to rozwiązanie, które obsługę firmy w tym zakresie zleca firmie zewnętrznej, która specjalizuje się w tego rodzaju działaniach.  Zatrudnia specjalistów oraz na bieżąco śledzie zmieniające się przepisy prawne, co w tej dziedzinie jest dość znaczące. Ponadto pracę ułatwiają im nowoczesne oprogramowania i specjalistyczne technologie.


Rozwiązanie takie sprawdza się w firmach, które zatrudniają niewiele pracowników. Wtedy spraw związanych z kadrami formy nie ma w dużej ilości, również tych, które związane są np. z wydawaniem zaświadczeń różnego rodzaju.


Dla firmy takie rozwiązanie to również bezpieczeństwo, ponieważ w razie jakichś nieprawidłowości odpowiedzialność spoczywa na firmie zajmujące się tą sprawą i ona też odpowiada ewentualnie w sądzie pracy np. powodu błędnego paragrafu argumentującego zwolnienie z pracy.


Witaj w Centrum Kadr. 2014-06-24

Nadszedł czas uruchomienia mojego nowego bloga. Centrum Kard to miejsce, gdzie pojawiać się będą regularnie wpisy dotyczące tematyki związanej z kadrami i płacami. Planuję też zamieszczać tu recenzje produktów oferowanych przez usługodawców działających w tej branży oraz porady dla przedsiębiorców. Mam nadzieję, że już wkrótce ten blog stanie się autorytatywnym miejscem dla wszystkich zainteresowanych kadrami. Pozdrowienia!


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]