centrumkadr | e-blogi.pl
_blog centrumkadr
Gubisz się w administracji przedsiębiorstwa? Sprawdź outsourcing kadr i płac. 2014-11-28

Samodzielne rozliczanie kadr i płac przedsiębiorstwa jest wykonalne. Na rynku znajdziemy bowiem nowoczesne aplikacje upraszczające naliczanie wynagrodzeń czy ubezpieczeń. Jednak należy też na bieżąco śledzić obowiązujące rozporządzenia. Przedsiębiorcy zaś na to często nie mają czasu. Jeśli więc gubisz się w przepisach, dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na pomoc specjalisty.


Skorzystaj z outsourcingu


Dla małych firm wyśmienitym rozwiązaniem jest pomoc zewnętrznego biura rachunkowego. Jednakże outsourcing kadr i płac niejednokrotnie wybierają także większe przedsiębiorstwa. Zewnętrzne usługi są bowiem bardziej opłacalne niż tworzenie komórki księgowej. Outsourcing płac ma jeszcze jeden atut. Otóż nie będziemy musieli płacić za specjalne oprogramowanie księgowe, jego aktualizacje. Wiele przedsiębiorstw do skorzystania z usług outsourcingu płac przekonuje także to, że będą mogli pominąć koszty szkoleń dla jednostek księgowych. Kwestie ekonomiczne nie są jednak jedynym atutem jaką posiada outsourcing płac. Musimy także wiedzieć o tym, że firmy outsourcingowe zatrudniają doświadczonych specjalistów , którzy śledzą wszystkie zmiany Kodeksu Pracy i rozporządzeniach ZUS.


 


Szeroka gama usług


Outsourcing kadr i płac to usługa, która nam zapewni prowadzenie akt osobowych, rozliczenia stałych umów o pracę i umów zlecenie. Firmy dopilnowują także terminów składek ZUS, obliczają urlopy, wystawiają potrzebne zaświadczenia dla personelu. Zarazem oferta często obejmuje także audyty, które pomogą zmniejszyć nasze koszty.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]